Zalim İstanbul 9.Bölüm Fragmanı (Sezon Finali)

Zalim İstanbul 9.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Zalim İstanbul dizisinin yeni bölümü 27 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Uğur ve Mine Tugay gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Zalim İstanbul bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/kvhwq

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Seher ve Agah gördükleri manzarayla dehşetle bakarken Şeniz’in aklında sadece Cenk vardır. Cenk cevabından çok korktuğu soruyla yüzleşmek zorunda kalır.

Ceren’in hamile olması Yılmaz ailesinde büyük deprem yaratır. Şeniz’in Cemre’yi hayatlarından tamamen çıkarmaya yönelik planları işlemektedir. Cemre bebeğin Nedimden olmadığını düşünürken, hiç beklemediği yerden bir gol daha yiyecektir.

Yaşananlar Cemre’yi Agah’ın gözünde bitirmeye yeterken Cemre’yi asıl acıtan tokat annesinden değil Cenk’ten gelir. Ceren’in nihayet beklediği sosyete düğünü gerçekleşmek üzereyken Seher tarafından bileti kesilen Cemre Nedim’e son kez veda etmeye gider.

Cenk ise ilk kez doğru bir hamleye atıldığı sırada Cemre, Nedim için delice bir karar verecektir.

5 Yorum Var

 1. ilhan

  28 Mayıs 2019 - 00:13

  Böyle bir diziyi kim seyediyor ki sezon finali yapıyor. Bundan daha güzel diziler 5-6 bölümde final yaptı. ** Böyle ahlak dışı ailenin kutsallığını hiçe sayan diziler nasıl seyrediliyor. Reklam arasında bile izlemeye dayanamıyorum.

 2. Ulya

  24 Mayıs 2019 - 10:44

  9 bölümden sezon finaline çıkan diziyi de ilk defa gördük… senaryo yazamıyorlarmı.? dizi saçmaladı artık…

 3. Ebru

  24 Mayıs 2019 - 10:06

  Zaten geç başladı bari geç sezon finali yapsın bune yani şimdi yada maden sezon finali yaptın bari eylüle kadar bekletme insanları temmuzda başla yine aa yoook tonlarca para kazanırlar sezon finali yapıp üç ay ara olması çok fazla insan soğuyor okadar zaman girince

 4. Anonim

  24 Mayıs 2019 - 00:45

  neden herkes cemreye saldırıyor seher hanım yeter bu kadar saflık senaryoyu yazanlar cidden milletin sinirlerini hoplatıyorsunuz güzel bir dizi ana tek taraflı olmayın iyilerde kazansın artık

 5. Sıla

  23 Mayıs 2019 - 23:50

  Ah Ceren ah nasil kıydın sana bebeğe değer mi hiç seni sevmiyen bir insan için değermi??

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.