Zalim İstanbul 37.Bölüm 2. Fragmanı

REKLAMLAR

Zalim İstanbul 37.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Zalim İstanbul dizisinin yeni bölümü 8 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.15 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Uğur ve Mine Tugay gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Zalim İstanbul bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/hiqxb

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Cemre kardeşinin Karaçayların hayatını alt üst etmesini engelleyebilecek mi?

Agah’ın yumruğu köşkü yerinden oynatmıştır. Ceren bir anda kendini kapıda bulurken, Seher ve Cemre duruma sessiz kalmayacaktır. Ceren ona yapılanın acısını sonuna kadar çıkartmaya kararlıdır. Cemre kardeşini bebeğine kavuşturmaya çalışırken Ceren’ in planını öğrenir.

Cenk yaşadığı karmaşanın içinde kaybolmuşken Nedim ile hesaplaşır. İkisinin de bilmediği bu hesaplaşmanın sonu ise hiç beklemedikleri şekilde sonuçlanacaktır. Cemre kardeşinin Karaçayların hayatını alt üst etmesini engellemeye çalışırken, köşkü yerinden oynatacak zarflar açılmak üzeredir.

3 Yorum Var

 1. Cenk&Cemre

  8 Haziran 2020 - 20:22

  Ayrıca umarım cemreyi nedimle birleştirmesisiniz yeter artık ama Cenk cemre aşkı olmadan hiç diziye devam etmeyin daha iyi yazık olur yoksa

 2. Anonim

  8 Haziran 2020 - 19:02

  Gerçekten şükürler olsun dizi başladı umarım sorunsuz geçer artık günlerimiz

 3. Elmir

  6 Haziran 2020 - 23:29

  Şükürler olsun tez başlasın🙏🙏

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.