Zalim İstanbul 22.Bölüm Fragmanı

Zalim İstanbul 22.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Zalim İstanbul dizisinin yeni bölümü 9 Aralık Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Uğur ve Mine Tugay gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Zalim İstanbul bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/9mwj7

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Ceren için eğlenceli başlayan balayı ise, en büyük kabusu ile son bulur.

Nedim ve Ceren’i karşılarında gören Cenk ve Cemre şok olur. Dördü aynı mekânda sessizlik anlarında bile patlamaya hazır bomba gibidir. Nedim ve Cemre için dayanılması güç bir eziyete dönen bu tatil, Cenk’in bardağındaki son damla olur. Ceren için eğlenceli başlayan balayı ise, en büyük kabusu ile son bulur.

Agah durumdan haberdar olduğunda ise, Şeniz’e patlar. Şeniz, Agah’ın yönünü Seher’e çevirecek kılıfı hazırlamıştır. Seher’i ince ince işleyen Şeniz, Agah’ın Seher’e kızının gerçek yüzünü göstermesini sağlar.

Şeniz planının kusursuz işlediğinden emin ilerlerken, hiç beklemediği anda kendi bombası ellerinde patlayacaktır.

10 Yorum Var

 1. Anonim

  5 Aralık 2019 - 23:33

  Arkadaşlar bu bir dizi örnek almayın beğenmiyorsanız ne bu ahlak bekcisi siz mi oluyorsunuz? tamam sacmaliyorlar ama siz kendi hayatınıza bakın bence.

 2. Seçici

  5 Aralık 2019 - 08:38

  Senaryocuların kafası başka şeye çalışmıyor kardeşler iğrenç aşk üçgenlerinde herşeyi normalleştiriyorlar

 3. beyza

  5 Aralık 2019 - 08:10

  Cenkle Cemre birlikte olsun artık Şenizin nasıl biri olduğunu Agahta anlasın

 4. Ece

  4 Aralık 2019 - 06:38

  Severek izledigim bir diziydi ama her dizi gibi ilerledikce kotu olmaya basladi bu haftadan sonra diziyi gormek istemiyorum cunku cok sacmalamaya basladilar

 5. Sema

  3 Aralık 2019 - 15:47

  Bu nedim de ne yaptığını bilmiyor güya intikam alacak da asıl kötülük yapanı es geçiyor ve itici olmaya başladı.

 6. sami

  3 Aralık 2019 - 12:15

  Bu dizide cikmaz bir sokaga girdi artik. Bence senaryoyu yazanlar da kendileri nasil bu durumdan cikacaklarini sasiracak. Diziyi seviyorum ama yine iki kardes bir kiza asik olmasi hic ahlaki bir durum degil. bir an once duzeltmeleri lazim

  • dizikolik

   3 Aralık 2019 - 20:12

   size katılıyorum zaten beni diziden uzaklaştıran kızın onu seven iki kişiden de hoşlanması kopamaması… çünkü iki kişi aynı kişiyi sevebilir ancak o kişi birinde karar kıldıysa ve onu seviyorsa ve diğeri hala salca oluyorsa o olmaz işte.

 7. Olumsuz

  3 Aralık 2019 - 08:57

  Beğenmez oldum biran önce bitmesi istiyorum hepsinin karakterleri hiç hoş değil hepsi herkesin arkasindan kuyu kazıyorlar

  • Sema

   4 Aralık 2019 - 16:52

   Agah emmi aç gözünü gör yılanın büyüğünü koynunda beslin emmi

 8. sercan

  3 Aralık 2019 - 02:44

  Böyle anne olmaz olsun. Şeniz ahlaksızını çıkarın diziden kötü örnek çünkü… Kayınbiraderi ile ilişki kuran, ondan çocuğu olan, insanların ölümüne bile sebep olmaktan çekinmeyen bir yılan. Ayrıca kocasını bile kandıran, yönlendiren kötülük abidesi. Giydiği kıyafetler bile kayınvalideye yakışmayan türden. Adeta gelinleriyle aşık atıyor… Planı batasıca işi gücü plan yapmak, bunu oğlunun çocuğunu düşürmeye kadar vardıran. genç bir anne adayının nerdeyse ölümüne sebep olabilecek bir canavar adeta… Ne yapıp edin Şenizi hapise gönderin insanlar çok kızgın. Kötü karakterlerin böyle öne çıkarılması ve galip gelmesine kimse iyi gözle bakmıyor…

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.