Zalim İstanbul 16.Bölüm Fragmanı

Zalim İstanbul 16.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Zalim İstanbul dizisinin yeni bölümü 28 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Uğur ve Mine Tugay gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Zalim İstanbul bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/gybzl

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Cenk, Cemre'den ayrılmak için boşanma işlemlerine başlıyor!

Cenk kan vermek üzere iken, son anda kararını değiştirir ve hastaneden kaçar. Agâh oğlunun peşine takılır, neden hastaneden kaçtığını sorgular. Cenk artık köşeye sıkışmıştır ve gerçek ortaya çıkınca babasına karşı yaşayacağı utancın büyüklüğü ile ilk kez karşı karşıya kalır.

Cemre, Nedim’in köşkten gönderilmesinin şokunu yaşarken, nereye ve neden gönderildiğinin peşine düşer. Seher, Ceren’den babalık testi yapılacağını öğrenip soluğu Agâh’ın yanında almıştır. Agâh, Seher’e açıklama yapamazken Seher’i içine düşürdüğü kurtla gönderir.

Agâh, Nedim’i Londra’ya gönderdiğini açıklar. Cemre haberin şaşkınlığını üstünden atamadan Cenk’in boşanmak için başvuruda bulunduğunu öğrenir. Şeniz ise, Agâh’ın Nedim’in iyileşmesinden umudunu kestiğini düşünerek rahatlar.

Bütün bu olanlardan uzakta ise Nedim’e gelecek davetsiz misafir, Nedim’in çaresi olacaktır.

5 Yorum Var

 1. Meral

  27 Ekim 2019 - 02:02

  En önce şu ŞENİZ belasını bulsun. Kocasını aldatmış kayınbiraderi ile. Nedim bunu görüyor. ŞOK oluyor. Şeniz 8 yaşındaki oğlunun aklına girip onu pencereden itmesini söylüyor. Bu ne gaddarlık arkadaş. Nedim ölmüyor ama sakat kalıyor. Ahlaksız kadın belki de oğlu CENK Agah beyden değil. Nedimin kardeşi olma ihtimali var… Zalim İstanbul hakikaten zalim insanların dizisini anlatıyor.

 2. işık

  24 Ekim 2019 - 19:33

  İnşallah Nedimle Cemre kavuşur…

 3. edoş

  24 Ekim 2019 - 16:10

  cemre nedime aşık olursa gerçekten iyice saçmalarsınız mantık dışı şeyler izletmeyin bize lütfen ***. Hem Cem başrol oyuncusu kötü değil annesinin kurbanı.

 4. Sema

  23 Ekim 2019 - 11:32

  Biraz da kötülük yapanlarin süründugunu uzuuun uzuuun gösterin hayat zaten zor dizide bari yürek soğusun kötüler mahvolsun zira gerçek hayatta dayisi olan parası olan zaten hep haklı….

 5. Anonim

  22 Ekim 2019 - 14:17

  süperrr harikaaa ama sakın final yaklaşmasınnnn

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.