Zalim İstanbul 12.Bölüm Fragmanı

Zalim İstanbul 12.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Zalim İstanbul dizisinin yeni bölümü 23 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Uğur ve Mine Tugay gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Zalim İstanbul bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/m03ad

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Cemre'nin Antakya'ya gönderilmesine kayıtsız kalamayan Cenk, yolunu kesip gönderilmesine engel olur. Cemre’nin Antakya’ya gitmediği haberi çok geçmeden Karaçay köşküne de ulaşır.

Agahtan önce haberi alan ve Cenk ile Cemre’den hesap sormaya giden Ceren’i ise beklemediği bir sürpriz karşılar.

Cemre, artık kendine yeni bir yol çizme arayışındadır. Seher, Cemre’ye kapattığı kapının vicdan azabıyla yanıp tutuşurken, Cemre’den ilk haber alan kişi Civan olur.

Cemre kendi dünyasına kapanmışken kendini yine Nedim’in yanı başında bulur. Agah ise Cemre’yi uzak tutmak için daha büyük bir önlem alma arayışına girer.

Ne yaparsa yapsın annesinin Cemre'den vazgeçmediğini gören Ceren ise, onu hayatlarından tamamen çıkarmaya kararlıdır. Seher duruma el koyar ve Ceren’in yanında tavır alır ta ki Ceren’i Nedime eziyet ederken kendi gözleri ile görene kadar.

Cenk, Cemre'nin izini bulmak için uğraşırken Şeniz, oğlunu Cemre’den o kızdan uzak tutmaya kararlıdır. Cenk ise Cemre'yi bulur ve ona beklemediği şaşırtıcı bir teklif yapar.

6 Yorum Var

 1. Anonim

  17 Eylül 2019 - 23:18

  Çok saçma oldu. Amca güya her işi beceren yarı mafya acımasız patron bi tek karısının seytanligini anlamıyor. Üstelik bu kadar kameraya rağmen . Zalim istanbul değil, milleti aptal yerine koyan diziciler.

 2. Ttt

  17 Eylül 2019 - 15:36

  Yine aynı senaryo

 3. Anonim

  17 Eylül 2019 - 09:28

  evet ben cemre ile nedim diyordum fragman şeklinde çıkış bekliyordum ama yine dağıttılar diziyi

 4. semiha

  17 Eylül 2019 - 09:19

  Benim için geçen sezondan sonra hayal kırıklığı, fazla dramatik, çok yavaş ilerliyor hatta ilerlemiyor

  • beyza

   17 Eylül 2019 - 15:57

   aynen ilerlemiyor

 5. dizikolik

  17 Eylül 2019 - 04:35

  Harbi zalim bir pazartesi oldu senaristler damarın dibine vurdular bütün dizlerde nedim ile cemre.. aziz ile feride… emir ile reyhan sevenler kavuşamadi.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.